سرگرمی تفریحی

Ads Image

 

.

ساعت CK طرح LOVE (اصلی و اورجینال)

دارای هولوگرام شبنم (شبکه بازرسی و نظارت مردمی )

از وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور

تنها مدل اصلی موجود و مشابه عکس در سطح فروشگاه های اینترنتی

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

قیمت با تخفیف ویژه فقط تا پایان هفته : 27000 تومان

.

Ads Buy

.

ads

.

 

Ads Image

 

.

ساعت دیواری طرح پانا

در 2 مدل کوچک و بزرگ با کیفیت و قیمت استثنایی

طراحی شیک و منحصر به فرد این ساعت شما را حیرت زده خواهد کرد

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

.

Ads Buy

.

ads

.

Ads Image

.

Ads Title

خرید

آگهی استخدام جدید شرکت نفت و گاز ایران اردیبهشت 90

استخدام ۳۷۰۰ نفر نیروی جدید در شرکت‌های ملی نفت و گاز ایران سال ۹۰

آگهی استخدام جدید شرکت نفت و گاز ایران اردیبهشت 90

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت از جذب ۱۷۰۰ نیروی جدید در شرکت ملی گاز و حدود ۲۰۰۰ نفر در شرکت ملی نفت ایران در سال آینده خبر داد.
به گزارش m0ri.com، دکتر سیدعلیرضا میرمحمدصادقی در همایش هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت و هسته های تابعه آن که به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل گزینش برگزار شد، افزود: هم اکنون ۴ هزار مدیر (گرید بالاتر از ۱۷) در سطح صنعت نفت فعال هستند که در پنج سال آینده ۵۰ درصد آنها بازنشسته می شوند.
وی همچنین متوسط سنی ۹۱ درصد نیروی رسمی وزارت نفت را ۴۳ سال اعلام کرد و گفت: از آغاز امسال تا کنون در صنعت نفت ۲۸۵۰ نفر جذب و ۲۹۰۰ نفر ترخیص شده اند………


میرمحمد صادقی از راه اندازی سایت ممتازان در وزارت نفت خبر داد و اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون ۴ هزار نفر از نخبگان ممتاز دانشگاهی با معدل بالای ۱۶ در این سایت ثبت نام کرده اند که معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت نفت این نیروها را که از بهترین های کشور محسوب به شمار می روند، برای انتخاب بهترین ها به گزینش معرفی می کند.
وی اظهار امیدواری کرد تا پایان امسال به وضعیت گزینش و جذب این ۴ هزار نفر نیروی ممتاز رسیدگی و آمار این سایت صفر شود.
میرمحمدصادقی همچنین یادآور شد: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت نفت حدود ۱۷۰۰ نفر نیروی فوق لیسانس برای جذب در صنعت نفت آماده کرده است که این نیروها از هفته آینده در ۴ گروه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش مصاحبه علمی انجام می دهند.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت با تاکید بر ضرورت شتاب بخشی به روند گزینشی جذب نیروهای جدید در صنعت نفت اظهار داشت: برای شتاب دهی به جذب این نیروها گزینش هم باید همزمان با مصاحبه ها کار خود را دنبال کند.
وی از صدور مجوز برای جذب ۱۷۰۰ نیروی جدید در شرکت ملی گاز و همچنین حدود دو هزار نفر در ستاد وزارت نفت (شرکت ملی نفت ایران) خبر داد و افزود: این تعداد نیرو پس از طی مراحل لازم و آگهی شدن در روزنامه ها حداکثر سال آینده در صنعت نفت جذب می شوند.
میرمحمدصادقی گزینش را دروازه و ورودی نیروی انسانی به سازمان خواند و تاکید کرد: باید دقت شود که بهترین نیروها به صنعت نفت وارد شوند.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت با تاکید بر اینکه نباید نیروهای گزینش شده پس از جذب در صنعت نفت به حال خود رها شوند، گفت: آموزش های حین خدمت برای ارتقای سطح توانمندی های کارکنان، همچنین ارزیابی عملکردهای دوره ای ضروری است.
وی ادامه داد: انتخاب مدیران و کارکنان نمونه در سازمان در همسویی با همین رویکرد انجام می شود.
میرمحمدصادقی با تاکید بر اینکه خود افراد گزینش کننده به عنوان انتخاب گر ها باید از جمله بهترین نیروهای سازمان باشند، افزود: تعهد، سعه صدر، شایستگی، تربیت خانوادگی، سوابق کاری و … از جمله معیارهای مورد توجه در گزینش افراد است.
وی یادآور شد: نیروهای انتخاب گر باید از تنگ نظری و نگرش های سلیقه ای و غیر حرفه ای در جذب نیروی انسانی پرهیز کنند.
میرمحمد صادقی با تاکید بر لزوم گردش نیروهای گزینش در طرح های مختلف عملیاتی صنعت نفت تاکید و تصریح کرد: یک نیروی گزینشی نباید تا یک مدت طولانی (مثلا ۲۰ سال) در اداره گزینش باقی بماند؛ لازم است این نیروها به صورت گردشی در بخش های عملیاتی صنعت نفت فعال شوند تا مشکلات سازمان در بخش عملیاتی را درک کنند.
وی ارتقای بصیرت، دوراندیشی و انتصاب افراد شایسته را ماموریت اصلی گزینش گران خواند و یادآور شد: گزینش امری معقول و از نظر صاحبان خرد امری معمول در همه کشورهاست که به عنوان جایگاه حساس فیلتر نیروی انسانی در هر دستگاه، اهمیت ویژه ای دارد؛ از این رو باید در مهندسی این جایگاه به اندازه کافی دقت شود تا باور واقعی در این زمینه در جامعه شکل بگیرد.
معاون وزیر نفت همچنین به کارگیری نیروی انسانی کارآمد و ارزش مدار در مدیریت ارشد سازمان را از مهم ترین مولفه های تحول در صنعت نفت خواند و گفت: نقش هسته های گزینش در تحقق اهداف چشم انداز ۲۰ ساله نظام جمهوری اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی یادآور شد: بخش چشمگیری از موفقیت سازمان و مدیرانش به افرادی که در آن اشتغال دارند بستگی دارد؛ همان طور که مدیریت باید توانایی اداره سازمان را داشته باشد افراد و کارکنان نیز باید شایستگی و توانایی انجام امور بر اساس اهداف سازمان را داشته باشند در غیر این صورت اهداف سازمان محقق نمی شود.
میرمحمد صادقی درباره گزینش آن دسته از نیروهای انسانی که در مسئولیت های حساس و مدیریتی قرار می گیرند، توضیح داد: گزینش برای این افراد در صنعت نفت به نحو دیگری انجام می شود؛ به طور معمول این افراد کارمندان دولت یا صنعت نفت هستند و کف گزینش ها را دارند.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت افزود: هم اکنون کمیته ای در صنعت نفت وجود دارد که سوابق فردی، مدیریتی، شایستگی ها و سابقه ها و کارآیی های پیشین این مدیران را بررسی می کند؛ به طور معمول برای انتصاب های جدید دو یا سه نفر پیشنهاد می شوند تا پس از طی مراحل لازم برای تصدی مسئولیت های عالی اقدام شود.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ads Image

ساعت مچی طرح CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان هفته : 13,000 تومان

AdsAds

خرید پستی پایه و میز خنک کننده و نگه دارنده لپ تاپ محصول سال 2013

جلوگیری از سوختن لپ تاپ * جلوگیری از خرابی ها و هنگ

فروش ویژه پایه و میز خنک کننده لب تاپ

با هزینه ای اندک از هزینه های گزاف در امان باشید

قیمت فقط 16,000 تومان

بیمه ارسال و گارانتی تعویض / ارسال به سراسر ایران

توضیحات و عکس های بیشتر‌‌‍ [کلیک کنید]

گيرنده تلويزيون ديجيتالDVB-T

آخرين تکنولوژي روز در منزل و محل کار شما

داراي آنتن کوچک قابل حمل و بدون نياز به اينترنت

?? کانال راديويي و تلويزيوني را با کيفيت DVD با خود حمل کنيد!

قيمت : 39,000 تومان

توضيحات بيشتر و ديدن ليست کانال ها [کليک کنيد]

پد از بین برنده سموم بدن

پد از بین بردن سموم بدن ( چسب کف پا جهت بیرون کشیدن سموم بدن )

حذف سموم در هنگام خواب ...

قیمت فقط 14,500 تومان

توضیحات و عکس های بیشتر‌‌‍ [کلیک کنید]

دستگاه ترک سیگار الکترو اسموکE-Health Cigarette

پدیده ای بی نظیر برای ترک سیگار در کوتاهترین زمان ممکن!

100 درصد تضمینی و دارای یک سال گارانتی تعویض

بهترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

قیمت فقط 25000 تومان

توضیحات و عکس های بیشتر‌‌‍ [کلیک کنید]

پک سفید کننده دندان Whitelight اصل

اگه خجالت میکشید جلوی دوستانتون بخندید…

اگه نمی خواهید هزینه بالای جرمگیری دندان را بدهید و یا درد آن را تحمل کنید…

پک سفید کننده ی دندان را خریداری نمایید …

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات و عکس های بیشتر‌‌‍ [کلیک کنید]


تمامی حقوق برای سایت m0ri محفوظ می باشد . .......................................................